Infolinia
+48 (91) 431 32 20
Rozbudowana funkcjonalność systemu MUSO CMS to gwarancja oszczędności czasu oraz zwiększenie możliwości jakie oferuje ecommerce.

MUSO CMS został starannie przygotowany z myślą o agencjach interaktywnych oraz osobach zajmujących się zawodowo tworzeniem stron www. Oferta jaką przygotowaliśmy skierowana jest do firm oraz osób, które poszukują systemu umożliwiającego proste i szybkie tworzenie zaawansowanych funkcjonalnie witryn. Budowanie serwisów w oparciu o MUSO CMS znacznie uatrakcyjnia Twoja ofertę w porównaniu do konkurencji.

Oddzielenie sekcji programistycznej od kodu html sprawia, że tworzyć strony na naszym systemie mogą zarówno osoby znające język programowania PHP, jak i również te, które tej umiejętności nie posiadają i posługują się jedynie językiem HTML.
Zachęcamy do dołączenia do grona osób dostarczającym system MUSO CMS swoim klientom. Oferujemy stałe wsparcie techniczne oraz atrakcyjne ceny. Nasz elastyczny sposób rozliczania się pozwala na jednorazowe opłaty bądź system rozliczania abonamentowego w zależności od życzenia klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy oraz osoby, którym zależy na dynamicznym rozwoju i atrakcyjnej współpracy. Aby móc się z nami skontaktować w sprawach związanych z dystrybuowaniem i oferowaniem MUSO CMS prosimy pisać na adres dlaagencji@musocms.com bądź kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 91 431 32 20Zapoznaj się z najnowszymi licencjami oraz dokumentacją systemu MUSO CMS.
więcej
MUSO CMS to doskonałe narzędzie dla agencji interaktywnych oraz webmasterów. 
więcej
"Szczególnie zadowolony jestem z przygotowania oprogramowania CMS Muso i wizualizacji mojej firmy ..."
Mateusz Malutko, MTM Invest
pozostałe opinie

Rydla 66, Szczecin
70-783 Poland

bok@musocms.com